+90 212 549 30 56 info@kenarkontrol.com
ÜRÜNLER
ULAK 75 PRO STEP MOTOR KONTROLLÜ LİNEAR AKTUATÖR. KENAR KONTROL SİSTEMLERİ VE ÖZEL MAKİNA UYGULAMALARI İÇİN UYGUNDUR. BAKIM SORUNU YOKTUR.KULLANILAN BOŞLUKSUZ VİDA-SOMUN SİSTEMİ SAYESİNDE ÇOK HASSAS ÇALIŞIR. ULAK LİNEAR AKTUATÖR STANDARTLARIN DIŞINDA ÖZEL İMALAT YAPILABİLİR.
TEKNİK ÇİZİMTEKNİK DÖKÜMANÜRÜN TALEP FORMU
ULAK 120 PRO LINEAR AKTUATÖR

ULAK 120 PROSTEP MOTOR KONTROLLÜ LİNEAR AKTUATÖR. KENAR KONTROL SİSTEMLERİ VE ÖZEL MAKİNA UYGULAMALARI İÇİN UYGUNDUR. BAKIM SORUNU YOKTUR.KULLANILAN BOŞLUKSUZ VİDA-SOMUN SİSTEMİ SAYESİNDE ÇOK HASSAS ÇALIŞIR. ULAK LİNEAR AKTUATÖR STANDARTLARIN DIŞINDA ÖZEL İMALAT YAPILABİLİR.
TEKNİK ÇİZİMTEKNİK DÖKÜMANÜRÜN TALEP FORMU
ULAK 200 PRO LINEAR AKTUATÖR

ULAK 200 PRO STEP MOTOR KONTROLLÜ LİNEAR AKTUATÖR. KENAR KONTROL SİSTEMLERİ VE ÖZEL MAKİNA UYGULAMALARI İÇİN UYGUNDUR. BAKIM SORUNU YOKTUR.KULLANILAN BOŞLUKSUZ VİDA-SOMUN SİSTEMİ SAYESİNDE ÇOK HASSAS ÇALIŞIR. ULAK LİNEAR AKTUATÖR STANDARTLARIN DIŞINDA ÖZEL İMALAT YAPILABİLİR.
TEKNİK ÇİZİMTEKNİK DÖKÜMANÜRÜN TALEP FORMU
ULAK 300 PRO STEP MOTOR KONTROLLÜ LİNEAR AKTUATÖR. KENAR KONTROL SİSTEMLERİ VE ÖZEL MAKİNA UYGULAMALARI İÇİN UYGUNDUR. BAKIM SORUNU YOKTUR.KULLANILAN BOŞLUKSUZ VİDA-SOMUN SİSTEMİ SAYESİNDE ÇOK HASSAS ÇALIŞIR. ULAK LİNEAR AKTUATÖR STANDARTLARIN DIŞINDA ÖZEL İMALAT YAPILABİLİR.
TEKNİK ÇİZİMTEKNİK DÖKÜMANÜRÜN TALEP FORMU

Kenar Kontrol

www.kenarkontrol.com Otomasyon ve makina sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulan Unity Otomasyon eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla pratik, sorunsuz ve kaliteli ürünler üreterek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef edinmiştir.
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Eskoop Sanayi Sitesi B-1 Blok
No: 59 - 61 - 63
İkitelli - Başakşehir / İstanbul
0212 549 30 56 / 0532 401 99 54 
info@kenarkontrol.com
Google PlusLinkedin